Hakkımızda


Altay Pazarlama adı ile 2010 yılında faaliyete başladık. 9 senedir yılların verdiği birikim ve tecrübe ile bugünlere gelen Altay Pazarlama olarak, sektörümüzdeki en kaliteli Çay Kazanı, Bakır Ocakbaşı, Kahveci Güzeli Standı, Kumda Kahve gibi modelleri üretmektedir.

Altay Pazarlama’nın en iyi fiyat ve en güvenilir firma unvanını alması tesadüf değildir. Prensiplerimiz ile büyümemize her dönemde hız katıyoruz. Altay Pazarlama olarak ürettiğimiz bütün ürünlerin sistemlerinde, sabit kalite politikası uygulanmaktadır.

Hiçbir şekilde yan ürün, alt ürün, ekonomik ürün vs. ayrımlara gitmeden tek kalite mantığıyla 1. Sınıf materyaller kullanarak, bu materyalleri 1.sınıf işçilik uygulayarak kaliteli bakır üzerine olan çay kazanı bakır ocakbaşı kahveci güzeli standı kumda kahve gibi modelleri elde etmektedir. Bakır imalatı konusunda eğitim görmüş profesyonel ve güler yüzlü personellerimiz ile mekanlarınıza sizin önem verdiğiniz hassasiyet ve titizlik ile endüstriyel ürünleri yapmaktadır.

Altay Pazarlama olarak %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve uzun ömürlü ürünlerle yapılan uygulamalar sayesinde daha uygun maliyetler elde etmekteyiz. Benimsediğimiz bu misyon ile, hem müşterilere hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız.

Yazışmayı Başlat!
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz ?